nadruk na opłatku i masie cukrowej fototo nadruk - Słodkie dekoracje cukiernicze do tortów i ciast, barwniki spożywcze, materiały i akcesoria do produkcji deloracji tortowych, nadruki na opłatkach i masie, kolorowe opłatki na tort, opłatek na tort z motywem klienta - wydruki, sklep Gorzów Wlkp. - wysyłka cały kraj

Szukaj
Ilość produktów: kwota:
Idź do spisu treści

Menu główne:

Dekoracje / jadalne foto nadruki na papierze opłatkowym i papierze cukrowym / Twój własny projekt

Kolorystyka opłatków może się nieznacznie różnić od projektów graficznych zamieszczonych na stronie.


 Prosty i szybki sposób na udekorownie Twojego wypieku. Dzięki naszym w 100% jadalnym nadrukom Twój tort będzie niepowtarzalny oraz sprawi radość Twoim najbliższym. Nadruki wykonujemy na grubszych opłatkach (a także masie cukrowej) dzięki czemu bardzo łatwo położyć je na gotowym torcie - wystarczy posmarowć wierzch torta kremem lub bitą śmietaną i położyć na wierzch nadruk. Grubszy opłatek gwarantuje również doskonałe odzwierciedlenie kolorów, nadruk jest bardzo wyraźny a kolory intensywne. Nadruki na masie cukrowej dodatkowo charakteryzują się wyjątkowo intensywnymi kolorami oraz bardziej błyszcząca powierzchnią dzięki czemu najbardziej przypominają prawdziwe zdjęcie. Drukujemy również zdjęcia oraz inne zlecone grafiki, szczegóły w zakładce TWÓJ WŁASNY PROJEKT.

Nadruk prostokątny A3 (42x29,7cm), A4 (21x29,7cm) lub A5 (14,5x21cm) na opłatku lub masie cukrowej. Cena nadruku rózni się w zależności od wybranej opcji.

,

Nadruk okrągły b.duży (śr. 29cm), duży (śr. 20,5 cm) lub mały (średnica 14,5 cm) na opłatku lub masie cukrowej. Cena nadruku rózni się w zależności od wybranej opcji.


Nadruk prostokątny Twój własny projekt

Nadruk prostokątny Twój własny projekt

Poniżej wybierz rozmiar wydruku oraz jego rodzaj (opłatek lub masa cukrowa)
Dostępne rozmiary
A3, A4, A5
Swój własny projekt lub zdjęcie przeslij e-mailem.
Tego zlecenia nie realizujemy za zaliczeniem pocztowym.

28,00 zł Dodaj
Nadruk okrągły Twój własny projekt

Nadruk okrągły Twój własny projekt

Poniżej wybierz rozmiar wydruku oraz jego rodzaj (opłatek lub masa cukrowa).
Dostępne rozmiary: 29cm, 20,5 cm, 14,5 cm.
Swój własny projekt lub zdjęcie przeslij e-mailem.
Tego zlecenia nie realizujemy za zaliczeniem pocztowym.

28,00 zł Dodaj

Tutaj możesz zamówić nadruk na waflu lub masie cukrowej wedle swojego własnego projektu. Może to być dowolna grafika (pamiętaj o odpowiedniej jakości) lub zdjęcie (skan 300 dpi., lub prześlij pocztą zwykłe zdjęcie - odeślemy wraz z gotowym nadrukiem). Zdjęcia i grafiki przesyłamy w postaci plików graficznych typu jpg czy png. Prosimy o nie wklejanie zdjęć do programów i plików typu PDF i WORD.  Do zdjęcia można dodać napis okolicznościowy, możemy także odpowiednio je wykadrować lub wyciąć zbędne tło, wszystko wedle Twojego opisu.

UWAGA! Tego zlecenia nie realizujemy za zaliczeniem pocztowym!

Przykłady własnych projektów.

Tagi: duży opłatek z nadrikiem na duży tort, duże nadruki na torty, nadruk z wyciętym kształtem, nadruki jadalene na opłatku A3, wymiar opłatka jadalnaego A3 - 29,7x42 cm, opłatek jadalny o wymiarze A3, nadruki jadalne na opłatku z twoim projektem, twój obrazek wydrukujemy na jadalnym opłatku lub masie cukrowej, dowolne jadalne nadruki na masie cukrowej lub opłatku -  papier cukrowy, papier opłatkowy jadalny nadruk

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego